גני אירועים בירושלים

 אם אתם מתלבטים בין אולמות לגני אירועים בירושלים – בטח תשמחו לדעת שהגעתם למקום הנכון. מיד נספק לכם טיפים שיקלו על הבחירה שלכם כך שאתם מוזמנים להמשיך לקרוא. אנחנו בטוחים שחלק מכם אפילו יפתיעו אתכם, אז למה שלא נתחיל?קרדיט 123rf

אטיפ ראשון – אל תאמינו לחזאי

אמנם ירושלים ידועה בכך שיחסית לשאר הארץ יש בה עונות שנה יחסית מובחנות, אבל כבר קרו מקרים של גשם באוגוסט וחמסינים בחורף. לכן, האקסיומה שאומרת שגני אירועים בירושלים מתאימים לקיץ ואולמות אירועים לחורף אינה נכונה.

המשמעות מבחינתכם היא שמומלץ להזמין מקום לאירוע שמתקיים במתחם מודולארי – מתחם שכולל אולם וגן אירועים כך שניתן לשנות את מיקום האירוע בהתאם לשינויי האקלים. למשל, אם יש מזג אוויר שאינו מצריך שימוש במזגן – ניתן לקיים את האירוע בגן ולהיפך.

כמו כן, מתחם משולב יאפשר לכם להפוך את האירוע שלכם למעניין יותר, למשל לקיים את קבלת הפנים בחיק הטבע ואילו את המסיבה במקום סגור. למזלכם ישנם גני אירועים בירושלים שעומדים בקריטריון הזה, כך שאתם יכולים להסיר דאגה מלבכם בתחום זה.

 

טיפ שני- קחו בחשבון את סגנון האירוע

לרוב אולמות אירועים מתאימים לאירועים יוקרתיים (למשל אירועים עסקיים שונים) ואילו גני אירועים מתאימים לאירועים קלילים (למשל אירועים משפחתיים אינטימיים).

עם זאת, גם כאן אתם לא חייבים להיות כמו כולם ובהחלט ניתן לשנות את הפרדיגמה. ובינינו – זו הדרך שלכם להבטיח שאף אחד לא ישכח את האירוע שלכם.  

לדוגמה: ניתן לערוך אירועים עסקיים בגני אירועים בירושלים מבלי לוותר על הרשמיות, אבל גם ניתן לקיים אירועים בעלי אופי אינטימי באולם סגור. הכל תלוי בכם, ברמת היצירתיות שלכם ובמידת הרצון שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח.

ברוב המקרים האולמות וגני האירועים מוכנים ואפילו יותר מכך לצאת מהתבניות המוכרות. לעיתים אמנם תדרשו לתוספת תשלום הודות לשינויים הנחוצים בעיצוב, אבל התוצאה לא רק תהווה תמורה ראויה למחיר אלא גם תהיה שווה כל אגורה. אז למה שלא תנסו?

 

טיפ שלישי – בדקו מה כולל מחיר המנה

מחיר המנה נחשב למרכיב המרכזי מבחינת הוצאה אבל הוא לא היחידי ויתרה מכך - בירושלים כמו במקומות אחרים בארץ מחיר המנה מחושב בדרכים שונות. למשל, יש אולמות וגני אירועים שכוללים במחיר זה אלמנטים נוספים כמו עיצוב, תאורה, הגברה ועוד.

לכן, כשבאים להשוות בין אולמות וגני אירועים בירושלים יש לקחת בחשבון את המחיר הכולל. אבל זה לא הכל – יש לבדוק מה רמת השירותים שכלולה באותו מחיר, למשל מה כולל עיצוב החופה וכמה שירים ינגן התקליטן במסגרת חבילת המחיר.

אמנם מחיר המנה לרוב משקף את האיכות של חומרי הגלם ואת המקצועיות של השף, אבל לא תמיד. כמו בתחומים אחרים בחיים גם פה לפעמים יש הגזמות. לכן, על תוותרו על האפשרות לטעימות ואל תלכו שולל אחרי המחיר.

 

טיפ רביעי – אל תאמינו להמלצות

אמנם האינטרנט מלא בהמלצות על מקומות כאלה ואחרים לאירועים, אבל יש סיכוי שהן נכתבו ע"י בעלי אינטרס (למשל בעלי האולם או הגן) ולא ע"י אנשים אמיתיים בשר ודם. לכן, מומלץ להאמין להמלצות אך ורק של אנשים שאתם סומכים עליהם כמו חברים, בני משפחה וכו'.

אפשרות נוספת לבדוק אולמות וגני אירועים היא פשוט להגיע למקום ולהיווכח במו עיניכם, למשל ממצב חדרי השירותים, רמת הניקיון ועוד. עדיף לעשות זאת ללא הודעה מוקדמת כדי לראות את המצב לאשורו. כי עם כל הכבוד לחוכמת ההמונים (ויש כבוד...) אין תחליף למראה עיניים.logo Web Design